Glymatrix Teknolojisinin Minimal İnvaziv Dental Rejeneratif Prosedürlerde Kullanımı

Yönlendirilmiş kemik rejenerasyonu son yıllarda yaygın uygulanan bir işlem haline gelmiştir. Bununla birlikte, amaca ulaşmak için sıklıkla karmaşık cerrahi prosedürlere ihtiyaç duyulur. Bu uygulamalar genellikle ileri cerrahi beceriler gerektirdiğinden, günümüzde çoğu prosedür ileride periimplantitise sebebiyet verebilecek optimal sonuçtan daha azını sağlar.

16 yıllık bir güvenlik ve etkinlik geçmisine sahip olan GLYMATRIX® teknolojisi sayesinde OSSIX Plus, OSSIX Volumax ve OSSIX Bone gibi maksillofasiyal kemik ve doku rejenerasyonuna yönelik işlemlerin kontrolü ve tasarımı mümkün olmaktadır. Ayrıca minimal invaziv prosedürler uygulanabilirken diş implantları için daha elverişli bir ortam elde edilmiş olur.

Bu sunumda sizlere Glymatrix teknolojisini, bilimsel geçmişini ve dayanağını ve bu teknolojinin ürünlerine yönelik çeşitli minimal invaziv klinik işlemleri anlatacağım. Klinik vakalar sayesinde, Glymatrix teknolojisine sahip ürünlerin çeşitli işlemler kapsamında klinik, radyografik ve histolojik sonuçlara nasıl etki ettiğini göreceğiz.

 

Yuval Zubery CV